Zvyšte svou odbornost skrze zahraniční literaturu

23. 4. 2019

V programu Včasná pomoc dětem nejenže poskytujeme finanční prostředky českým NNO, ale máme i další, tzv. doplňkové, cíle. Jedním z nich je zajištění překladů odborné literatury v oblasti Krizové pomoci pro děti i v oblasti Rané péče.

Zvyšte svou odbornost skrze zahraniční literaturu

Cíl úspěšně plníme a nabízíme Vám knihu KOMBINOVANÁ KOGNITIVNĚ-BEHAVIORÁLNÍ TERAPIE PRO RODIČE A DĚTI v českém znění. Knihu najdete v záložce ke stažení ve formě ebooku. Pozor – počet stažení knihy je omezený, po dosažení stanoveného limitu bude možnost stažení zrušena.

Kniha v originálním znění obsahuje množství referencí na nástroje pro práci s cílovou skupinou. Aby byla plnohodnotnou pomůckou pro české terapeuty, rozhodli jsme se vyhledat korespondující tituly ke knihám, článkům, hrám či aktivitám, které existují v českém prostředí. Doporučené materiály se obsahově co nejvíce podobají originálním zdrojům v anglickém jazyce, zvláště se pak snaží vystihnout podstatu cvičení, dovednosti nebo příběhu o kterou autorky příručky usilovaly. Pevně věříme, že Vám bude k užitku.